Počet položek: 0 0,- CZK
KRÁMEK A ATELIÉR NA RYNKU
Naše tvoření - vaše radost, vaše tvoření - naše radost

Teddy a Lvíčci beránci

Vážení chovatelé, jsem ráda, že jste navštívili naše stránky.

Protože nabízíme z našeho chovu živá zvířátka, je situace s jejich prodejem atypická. Králíčka si nekoupíte vložením do nákupního košíku tímto si ho můžete jen předběžně rezervovat. Můžete si ho zde prohlédnout, přečíst si o něm informace, ale obchod se vždy bude domlouvat telefonicky, e-mailem nebo osobní návštěvou u nás v Plzni.

Ráda vám pošlu králíčka přepravou Zverado nebo Přivez Zvíře se kterými mám velmi dobré zkušenosti, taktéž není problém dovézt králíčka do zahraničí (i mimo trasu Přivez Zvíře), tato doprava bývá dražší. VŽDY VŠAK JE DŮLEŽITÁ OSOBNÍ DOMLUVA!

Mohu Vám usnadnit i nákup zařízení pro králíčky tím, že jsem rozšířila svůj e-shop o Potřeby pro králíčky

Podmínky koupě a rezervace králíčků z mého chovu - PROSÍM, VĚNUJTE JIM POZORNOST

PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE je vybráním králíčka do doby složení zálohy - na tuto čekám 5 dní od ústní či písemné domluvy.

REZERVACE je zaplacením zálohy, což je 50% ceny králíčka - tato záloha je vratná v případě, že vám nebudu moci králíčka z jakéhokoliv důvodu předat a vy si nevyberete jiného. Naštěstí se to stává minimálně.

PŘEPRAVA KRÁLÍČKA - tuto domlouvám já a platíte ji vy při převzetí králíčka - v červenci roku 2021 je cena 300,-Kč u Zverado, 400,-Kč u Přivez zvíře. Požaduji aby celková cena králíčka byla před odesláním zaslána na můj účet.

Jsem ochotná vám poradit a pomoci s chovem, i když budete mít králíčka doma a nastane vám situace se kterou si nebudete vědět rady. Ale žádám vás, abyste mi nevolali po 20.00.

Zdraví králíčka - při převzetí vám ukážu a vysvětlím vše ohledně zdraví králíčka - že zvířátko ode mne je zdravé a čisté. Pokud vám chlupáče posílám, fotím či natáčím na video jeho aktuální zdravotní stav včetně vysvětlení co vám ukazuji, proč a na co si máte dávat pozor, a to vám zasílám  na whatsap.

Každý chlupáč ode mne dostane na cestu 1kg krmení pro výstavní králíky. Je možné tohle krmivo ode mne i kupovat v množství, které chlupáč zbaští do konce expirace - protože mám velkou spotřebu, krmení ode mne je vždy čerstvé.

Prezentaci našeho chovu (a celého Rozkvetlého Statku) na svém e-shopu jsem zvolila jako nejjednodušší cestu pro mne.

Více informací o mém chovu si můžete přečíst ZDE, informace, které tam nenaleznete zasílám svým chovatelům do e-mailu, anebo je sděluji telefonicky.

Mladý Teddy beránek z Rozkvetlého Statku

Děkuji za pochopení a dodržování etických zvyklostí

Veronika "Tanísek" Kocková

 

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.narynku.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.narynku.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace