Počet položek: 0 0,- CZK
KRÁMEK A ATELIÉR NA RYNKU
Naše tvoření - vaše radost, vaše tvoření - naše radost

Duhové tvoření

HTML Generator Sample Page

 

Duhové tvoření

Odpočinkový víkend zaměřený na čakry a ketlování.

Pro koho je naše nabídka? Pro každého, kdo má chuť pracovat na sobě a zároveň se učit novým výtvarným a šperkařským technikám.

Program?Pátek-17.00 příjezd, ubytování, přednáška o čakrách a individuální osobní diagnostika.

Sobota- celý den budeme tvořit, hovořit, a relaxovat prací J- naučíme se základy a vytvoříme náramky, náhrdelníky a náušnice. Mezitím si odpočineme, nabaštíme se a protáhneme. A zase budeme vyrábět.

Neděle- vyhodnotíme naši čakerní situaci. A kdo bude chtít, může ještě s námi tvořit prstýnek, brož, přívěšky na telefon, záložky do knih

Kdy?Příjezdy 26.4. 2013 od 17.00, odjezd v neděli 28.4.2013 odpoledne

Kde? V krásném prostředí Zámku Jindřichovice u Kolince (60km od Plzně, 17km od Klatov, 15km od Sušice, 26km od Horažďovic) fotografie na www.zamek-jindrichovice.cz

Ubytování?Ubytování na dvě noci za 600,-Kč. Jeden pokoj v apartmánech je bezbariérový s vlastním sociálním zařízením. Takže s námi mohou přijet tvořit i méně mobilní přátelé. Apartmány v nichž budeme ubytováni, jsou většinou po dvou pokojích, které jsou 3 a 4 lůžkové.

Za kolik? Dospělí - 1500,-Kč v ceně je zahrnuta osobní analýza, přednáška, materiál (2 náramky, 2 náhrdelníky, 3 páry náušnic), pomůcky, kurzovné.

Děti - 1100,-Kč bez osobní analýzy! V ceně pomůcky, kurzovné, přednáška, materiál (1 náramek, 1 náhrdelník, 1 pár náušnic)

Na místě bude možnost nakoupení korálků a komponentů na následné domácí tvoření se slevou 10% oproti ceně e-shopu. Účastníci kurzu mají zajištěnou slevu na další kurzy a na nákup materiálu v e- shopu www.NaRynku.cz 5% po neomezenou dobu.

Přihlášky a jakékoliv dotazy a přijímáme na telefonu 725 879 279 a e-mailu kramek@narynku.cz. Podrobnější informace na našich stránkách www.NaRynku.cz

 

 

Těší se na Vás

Lucie Buršíková - poradce v osobním rozvoji

Veronika "Tanísek" Kocková DiS - ergoterapeut a výtvarník

 

 

 

Co je ketlování?

- šperkařská technika, zvaná též řetízkování.

Potřebujete - kleště kulaté a štípací a mohou se hodit i ploché bez zoubků, šperkařský drátek (nebo již hotové jehly a nýty), řetízek, zapínání a spoustu a spoustu korálků a přívěsků. protože kdo jednou zkusí, jen se tak neodpoutá, protože je stále koho zásobovat těmi krásnými, úžasnými, originálními šperky :-)

Vezmete si kousek šperkařského drátku a vyrobíte z něj jehlu nebo nýt (nýty je jednodušší a rychlejší koupit již hotové). Navlečete korálek, uděláte očko a připevníte buď k řetízku, nebo další jehle. Tím vzniknou buď cinkací náramky - hodně zdobené, nebo jednoduší s přívěsky, náhrdelník pouze z jehel, nebo ověšený po celé délce, stejně tak jde tato technika uplatnit na výrobě naušnic, broží, přívěsků na telefon i klíče, prstýnky atd...

.....je to malá "předtechnika" drátování, které budeme pořádat později a do té doby si vyrobíte dárky pro přátele, pro sebe, pro děti na léto a na podzim a na Vánoce taky ;-)

 

Co jsou čakry?

Centra ve kterých proudí energie do našeho hmotného těla. Nejsou to body,nebo pruhy,jsou to rotující centra energie - u muže rotují na druhou stranu než u ženy. A každá z nich má jinou energii a ferkvenci rotace.

Každá čakra je spojena s jinou barvou. Je-li proudění energie příliš silné, nebo naopak příliš slabé, dochází k nerovnováze. Pokud nedojde k nápravě a nerovnováha přetrvává, dochází ke vzniku tělesných i duševních chorob.

Jednodušeji řečeno, pokud v našich čarách nevládne soulad a harmonie, onemocní nám naše tělo, i duše.

Čakry se mohou úplně uzavřít, ale k tomu dochází jedině v důsledku smrti.
Jinak v našich čarách neustále proudí energie.

HTML Generator Sample Page

Akce je vhodná pro ženy i muže od cca 10 let neomezeně

Pozor je k dispozici jen 18 míst na tvoření!

Tento kurz bude otevřený při minimální účasti 10 účastníků.

Každý z Vás dostane výše uvedený materiál. Barvu korálků si budete moci vybrat po diagnostice - záleží na Vás zda budete chtít využít informací, které barvy Vám pomohou. Navíc dostanete diagram se stavem Vašich čaker v pátek i v neděli a podklady k přednášce (nebudete si tedy muset nic zapisovat - bude pohoda :-) )

Ubytování -

Apartmány mají 3 a 4 lůžkové pokoje na každý apartmán připadá minimálně jedno -většinou však více sociálních zařízení. Není možné aby v jednom 4 lůžkovém pokoji bydlela jen jedna osoba (pokud ano, musela by platit celý pokoj - To je počet lůžek x 300,-Kč (což je, dle mého) zbytečné).

Pokud se přihlásíte po skupinkách, dejte mi, prosím, vědět, s kým chcete být na pokoji. Jinak budeme zaplňovat pokoje systémem XX a XY (ženy zvlášť a muži zvlášť).

Doporučuji tedy (pokud máte jakýkoliv důvod, proč nebydlet s jinými tvořícími) oslovit kamarádky, kamarády, příbuzné, přátelé - kohokoliv, jestli by s Vámi jeli na víkend.

Současně nám byla nabídnuta i sleva na ubytování - zaplníme - li celý apartmán, získáme každý slevu 100,-Kč na pobyt. (Vyjímkou je apartmán dvoulůžkový.)

Stravování - protože kolik je lidí, tolik je diet, rozhodly jsme se, že bude lepší, když si každý přiveze vlastní suroviny, či již hotové jídlo. V každém apartmánu je kuchyňka s veškerým potřebným vybavením. Navíc pokud si přivezeme potraviny z domova - ušetříme za přípravu jídla, že?! ;-)

Po celý víkend je možnost výkladu karet za cenu 300,-Kč

Stornopoplatky - Do 12.4. vracíme plnou částku

od 12.4. platbu již nevracíme, ale je možné v našem e-shopu nakoupit zboží v hodnotě kurzovného! Poplatek za ubytování propadá.

Pokud se nenaplní minimální počet účastníků do 12.4. - je storno celého pobytu a vrátíme automaticky plnou částku.

V případě, že máte zájem o jiný termín tohoto kurzu - je možná domluva - jen pro skupiny 10-18 zájemců!

Víkend a to celou částku i s ubytováním je potřeba zaplatit tak, aby 12.4. 2013 byla platba fyzicky u nás (popř na účtu) - je možné platit složenkou, osobně nebo převodem z účtu. Číslo účtu Vám dáme spolu s ostatními podklady umožňujícími identifikaci příchozí platby.

Duhové tvoření - 304459 -
Aktuální článek: Duhové tvoření
Copyright © www.narynku.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.narynku.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace